LT | RU | EN
Apie mokyklą
Struktūra ir kontaktai
Bendruomenė
Veikla
Tvarkaraštis
Pasiekimai
Paslaugos

Loading

Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazija

Teisinė forma Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
Įm. kodas 190243095
Registras Valstybės įmonės Registrų centro Utenos filialas
Tel. (8 386) 31671
Tel./Faks. (8 386) 31048
El. paštas vgvsekretore@dkd.lt

PRIIMAMOJO DARBO GRAFIKAS

I - IV: 8.00 - 17.00

V: 8.00 - 16.45

Pietūs: 12.00 - 12.45


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Marry a Russian Woman contador de visitas счетчик посещений
„Iš širdies į širdį“

Birželio pirmą dieną „Gerosios vilties“ progimnazijos 6b, 7a ir 7b klasių grupė mokinių vyko į Kėdainius, kur Juozo Paukštelio progimnazijoje jų laukė 6 ir 7 klasių mokiniai – projekto „Iš širdies į širdį“ partneriai. Prie jų prisijungė ir nedidelė grupelė mokinių iš lenkų sekmadieninės mokyklos. Projektą iš dalies remia Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Šio projekto tikslas – padėti tautinėms mažumoms sėkmingai integruotis į Lietuvos visuomeninį gyvenimą.

Tai buvo atsakomasis vizitas. Vos prieš dvi savaites kėdainiečiai lankėsi Visagine, kur praleido dvi dienas ir susipažino su miestu bei Aukštaitijos regionu. Taigi mūsų progimnazijos mokiniai važiavo pas savo naujuosius draugus. Todėl nieko nuostabaus, kad buvo sutikti labai šiltai, supažindinti su gimnazija ir Kėdainiais. Projekto dalyvių laukė turininga programa: ekskursija į didžiausią mineralinių trąšų gamybos įmonę „Lifosa“, pasivaikščiojimas po senamiestį, išvyka į Krekenavos regioninį parką, galimybė apsilankyti Česlovo Milošo kultūros centre Šeteniuose, pažintis su istorinėmis Paberžės vietovėmis.

Mūsų progimnazijos mokiniai daug naujo sužinojo apie šį Lietuvos regioną, kuriame lankėsi pirmąkart. Laisvalaikiu vyko sporto varžybos, kurias organizavo projekto šeimininkai. Natūralu, kad ši išvyka sustiprino dviejų progimnazijų draugystę. Jau dabar vaikai galvoja apie projekto tęsinį ir naujus susitikimus su senais draugais.

Šis projektas nebūtų įvykęs be mokytojų Svetlanos Pankovos, Nataliya Kosiak ir Oksanos Chmylko pagalbos. Na, o projekto autorė ir jo įkvėpėja yra „Gerosios vilties“ progimnazijos direktorė Jolanta Bartkūnienė.

  2017-06-06
(Perskaitė: 255)
© 2008–2016 Visagino „Gerosios Vilties” vidurinė mokykla
Paskutinė svetainės atnaujinimo data 2016-10-12