LT | RU | EN
Apie mokyklą
Struktūra ir kontaktai
Bendruomenė
Veikla
Tvarkaraštis
Pasiekimai
Paslaugos

Loading

Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazija

Teisinė forma Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
Įm. kodas 190243095
Registras Valstybės įmonės Registrų centro Utenos filialas
Tel. (8 386) 31671
Tel./Faks. (8 386) 31048
El. paštas vgvsekretore@dkd.lt

PRIIMAMOJO DARBO GRAFIKAS

I - IV: 8.00 - 17.00

V: 8.00 - 16.45

Pietūs: 12.00 - 12.45


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Marry a Russian Woman contador de visitas счетчик посещений
VISAGINO ,,GEROSIOS VILTIES‘‘ PROGIMNAZIJAI-35!

2017 metų spalio 6 d. Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje vyko renginys, skirtas 35 - erių metų jubiliejui paminėti. Tai reikšmingas įvykis ne tik progimnazijos bendruomenei, mokiniams, bet ir svarbi Visagino miesto istorijos dalis. Ši šventė - puiki proga padėkoti tiems, kas kūrė šios mokyklos istoriją ir čia dirbo. Šventinę nuotaiką kūrė visa bendruomenė: administracija, mokytojai, mokiniai ir svečiai. Mokyklos direktorė Jolanta Bartkūnienė jėgų linkėjo nepristigti, ištvermės ir sumanumo einant teisingumo, šviesos, doros ir pažangos keliu ir, kad kitą dešimtmetį taip pat lydėtų prasmingi darbai bei aukšti mokslo pasiekimai.

Iškilmingame renginyje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė garbūs svečiai: Visagino savivaldybės merė Dalia Štraupaitė, mero pavaduotoja Zinaida Tresnickaja, administracijos direktorius Sergej Mickevič, LR Seimo narys Algimantas Dumbrava, Visagino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Sieliūnienė su Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistais, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Jonas Cicėnas, Visagino policijos komisariato pareigūnai, Visagino priešgaisrinės gelbėjimo valdybos valstybinio priešgaisrinės priežiūros skyriaus atstovai, Visagino savivaldybės tarybos narys Aleksandr Kločan, Visagino Švietimo, kultūros ir sporto įstaigų vadovai, buvę ,,Gerosios vilties“ progimnazijos direktoriai Georgijus Mackevičius ir Alikas Milko, Visagino miesto stačiatikių Jono Krikštytojo gimimo parapijos vadovas dekanas Iosif Zeteišvili ir rėmėjai.

35-ojo jubiliejaus proga už nuopelnus ir aktyvią visuomeninę veiklą pasveikinti „Gerosios vilties“ progimnazijos bendruomenės nariai, veteranai. Jiems buvo įteikti padėkos raštai bei atminimo dovanėlės. Pasidžiaugta aukštais progimnazijos moksleivių pasiekimais, laimėjimais ir tuo, kad progimnazijos kolektyvas, susitelkęs pagrindiniam tikslui: svarbiausią dėmesį sutelkti į mokinio asmenybės ugdymą, į jo paties aktyvų, sąmoningą mokymąsi, suteikiant mokiniui tinkamą paramą, kad jis išsiugdytų gyvenimui svarbių kompetencijų.

Visi svečiai turėjo progą pamatyti šventinį koncertą, kurio metu gražiai į vieną draugystės pynę susipynė lietuviškos ir rusiškos dainos, šokiai, filmai, pristatantys svarbias mokyklos veiklos akimirkas. Šventės dalyviai galėjo apsilankyti mokykloje ir apžiūrėti progines parodas, parengtas mokyklos bendruomenės.

Iškilmės ir sujaudino, ir suteikė susirinkusiems optimizmo. Todėl galima drąsiai teigti, kad ši mokykla sulauks dar daugelio jubiliejų!. Pasak kalbėjusiųjų: ,,Ši mokykla - branduolys, viena šeima, kur draugystės upės teka“.

  2017-10-13
(Perskaitė: 144)
© 2008–2016 Visagino „Gerosios Vilties” vidurinė mokykla
Paskutinė svetainės atnaujinimo data 2016-10-12