LT | RU | EN
Apie mokyklą
Struktūra ir kontaktai
Bendruomenė
Veikla
Tvarkaraštis
Pasiekimai
Paslaugos

Loading

Visagino ,,Gerosios vilties“ progimnazija

Teisinė forma Savivaldybės biudžetinė įstaiga
Adresas Partizanų g. 2/7, LT- 31105 Visaginas, Lietuva
Įm. kodas 190243095
Registras Valstybės įmonės Registrų centro Utenos filialas
Tel. (8 386) 31671
Tel./Faks. (8 386) 31048
El. paštas vgvsekretore@dkd.lt

PRIIMAMOJO DARBO GRAFIKAS

I - IV: 8.00 - 17.00

V: 8.00 - 16.45

Pietūs: 12.00 - 12.45






Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Marry a Russian Woman contador de visitas счетчик посещений
2016/2017 m.m.
Varžybų nugalėtojai

Visagino miesto ,,Lady golas'' varžybos


I vieta

Kurolenko Daria 8b kl.
Lukaševič Marija 8b kl.
Kenebas Rostislava 8b kl.
Zujeva Tatjana 8b kl.
Igumnova Izabela 8b kl.
Stundžėnaitė Aistė 8a kl.
Tomm Uljana 8a kl.
Golubeva Vlada 8a kl.
Petkunaitė Rasa 7a kl.
Pčelinceva Anastasija 7a kl.
Kunafina Sofija 7a kl.
Citovičiūtė Evelina 7b kl.
Grigorjeva Anastasija 7a kl.
Tropina Viktorija 7a kl.
Abramovič Viktorija 8a kl.

Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės futbolo varžybos

II vieta


Pysin Artiom 7b
Pysin Roman 7b
Leleiko Nikita 7b
Sebestinas Boris 7b
Stefanov Dmitrij 7b
Koltelovič Denis 8a
Macuk Kiril 7a
Loginov Jegor 7a
Dorogin Aleksej 7a
Zubkov Nazar 7a
Železnov Kiril 7a

Visagino mokyklų vaikinų futbolo varžybos

I vieta


Pysin artiom 7b kl.
Pysin Roman 7b kl.
Macuk Kiril 7a kl.
Loginov Jegor 7a kl.
Kotelovič Denis 8a kl.
Sebestinas Boris 7b kl.
Zukkov Nazar 7a kl.
Stefanov Dmitrij 7b kl.
Leleiko Nikita 7b kl.
Dorogin Aleksej 7a kl.
Železnov Kiril 7a kl.

Visagino mokyklų mergaičių futbolo varžybos

II vieta


Kurolenko Darja 8b kl.
Igumnova Izabela 8b kl.
Zujeva Tatjana 8b kl.
Tomm Uljana 8a kl.
Stundžėnaitė Aistė 8a kl.
Borodačuk Nikol 8a kl.
Kunafina Sofja 7a kl.
Petkunaitė Rasa 7a kl.
Pčelinceva Anastasija 7a kl.
Citovičiūtė Evelina 7b kl.
Lukaševič Marija 8b kl.
Tropina Viktorija 7 a kl.
Taruntajeva Jekaterina 8 akl.
Nikitenko Marija 8a kl.
Golubeva Vladislava 8a kl.

Visagino mokyklų rudens kroso varžybos tarp 8 klasių ir jaunesnių mokinių

II vieta


Tomm Uljana 8a kl.
Igumnova Izabela 8 b kl.
Kurolenko Darja 8b kl.
Citovičiūtė Evelina 7b kl.
Pčelinceva Anastasija 7a kl.
Pankratov Nikolaj 8a kl.
Latyš Maksim 8a kl.
Juškevič Andrej 7c kl.
Kovaliov Denis 6c kl.
Kotelovič Denis 8a kl.
Tomm Fiodor 5 b kl.


Lietuvos mokyklų futsalo žaidynės 8 klasių ir jaunesnių amžiaus 
grupėje Visagino savivaldybėje
 

I vieta


Zujeva Tatjana 8b kl.
Tomm Uljana 8a kl.
Citovičiūtė Evelina 8a kl.
Lukaševič Marija 8b kl.
Kenebas Rostislava 8b kl.
Igumnova Izabela 8b kl.
Petkunaitė Rasa 7a kl.
Kunafina Sofja 7a kl.
Grigorjeva Anastasija 7a kl.
Kurolenko Darja 8b kl.
Pčelinceva Anastasija 7a kl.
Stundžėnaitė Aistė 8a kl. 


Lietuvos mokyklų futsalo žaidynės 8 klasių ir jaunesnių amžiaus 
grupėje Utenos apskrities finalinės varžybos
  

III vieta


Zujeva Tatjana 8b kl.
Tomm Uljana 8a kl.
Citovičiūtė Evelina 8a kl.
Lukaševič Marija 8b kl.
Kenebas Rostislava 8b kl.
Igumnova Izabela 8b kl.
Petkunaitė Rasa 7a kl.
Kunafina Sofja 7a kl.
Grigorjeva Anastasija 7a kl.
Kurolenko Darja 8b kl.
Pčelinceva Anastasija 7a kl.
Stundžėnaitė Aistė 8a kl. 

 
© 2008–2016 Visagino „Gerosios Vilties” vidurinė mokykla
Paskutinė svetainės atnaujinimo data 2016-10-12